Zabiegi na paznokcie

Oferujemy Państwu manicure i pedicure, przedłużanie i zdobienie paznokci metodą żelową, akrylową oraz hybrydową, używamy profesjonalnego sprzętu oraz preparatów (lakiery L'Oreal, Max Factor, Maybelline), do wyboru mnóstwo atrakcyjnych wzorów. Do utwardzania stosujemy nowoczesne lampy UV LED+CCFL o mocy aż 48W, co pozwala skrócić czas naświetlania dłoni i uniknąć efektu starzenia skóry. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą/cennikiem.

Manicure hybrydowy

Najnowsza metoda manicure, pozwalająca cieszyć się nienagannie utrzymanymi paznokciami do dwóch tygodni - w przeciwieństwie do tradycyjnego maniure nie ma problemu z odpryskującymi lakierami ani przebarwieniami ! Ciesz się paznokciami przez kilka tygodni i nie przejmuj się odpryskami lakieru oraz odpadającymi tipsami!

Lakiery hybrydowe różnią się od „zwykłych lakierów” - są połączeniem właściwości lakieru oraz żelu do paznokci.Manicure hybrydowy jest odporny na zmywacz do paznokci - lakier trzyma się na paznokciach do minimum dwóch tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Zaletą tego manicure jest fakt, iż lakier nie odpryskuje, ani nie kruszy się. Kolor lakieru, w ciągu całego okresu noszenia nie zmienia odcienia ani blaknie. Zabieg jest idealny dla Pań, które nie mają czasu na typowy, cotygodniowy manicure, czy też na tipsy. W porównaniu do dwugodzinnego zakładania tipsów, manicure hybrydowy jest czasowo o wiele krótszy – trwa około 40min. Idealny na parotygodniowe urlopy, wyjazdy służbowe.

Przebieg zabiegu:

  • kosmetyczka przygotowuje paznokcie, czyli piłuje, wycina, odsuwa skórki, poleruje paznokcie.
  • następnie nakładane są lakiery: baza, kolor, utwardzacz.
  • każdy lakier jest kolejno utwardzany w lampie UV przez kilka minut.
  • po trzech tygodniach, usunięcie lakieru jest możliwe tylko w salonie.

Ponieważ jest odporny na zmywacz, lakier jest usuwany specjalnym płynem na bazie acetonu. Specjalne płatki nasączone tym płynem, przykładane są do płytki paznokciowej, by usunąć lakier. Usuwanie lakieru trwa do 15 minut. Po jego zmyciu, paznokcie są zdrowe, gotowe na kolejny manicure.

Galeria zdjęć