Biżuteria do pępka Blomdahl

Dzięki unikalnej, opatentowanej biżuterii do pępka Blomdahl, proces gojenia po przekłuciu jest zdecydowanie szybszy i bezproblemowy.

Bardzo istotną kwestią jest odpowiednie dopasowanie długości kolczyka. Ponieważ nie może być zbyt krótki, aby nie utrudniać dostępu powietrza, ani zbyt długi, aby nie zahaczać o ubranie. Biżuteria do pępka Blomdahl rozwiązuje ten problem. Teraz możesz łatwo dopasować długość kolczyka, naciskając ozdobne kryształki i przesuwając zatyczkę na odpowiednią długość. Niemniej ważną kwestią jest nikła bolesność zabiegu w porównaniu do tradycyjnego przekłuwania pępka igłą - zabieg przekłuwania aplikatorem Blomdahl jest krótki (przebicie następuje w ułamku sekundy) - co za tym idzie - ból jest krótkotrwały i wręcz nieodczuwalny, co znacząco redukuje stres, związany z zabiegiem!

Kolczyki do pępka Blomdahl są wykonane z przyjaznego skórze, czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium) oraz przyozdobione kryształami Swarovskiego.

Proces gojenia pępka po przekłuciu trwa nawet do jednego roku. Przez ten okres nie powinno się wyjmować kolczyka. Jednakże Blomdahl, wynalazł i opatentował mechanizm, dzięki któremu możemy zmienić część biżuteryjną już po dwóch tygodniach, bez konieczności wyjmowania całego kolczyka. W ofercie dostępnych jest kilka kolorów kryształów Swarovskiego.

Cena zabiegu (wraz z 1 tytanowym kolczykiem) wynosi 145 zł.

Strona Blomdahl - www.blomdahl.com