Zabiegi na rzęsy

Zabiegi wykonywane przez nas nie niszczą naszych rzęs (świadczą o tym rzesze zadowolonych klientek od 2007 roku !). Klej położony na naturalnej rzęsie zamienia się w łagodną i elastyczną, polipeptydową więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkim oraz nie obciąża ich nadmiernie jak tzw. kępki.

Rzęsa przylega idealnie do naturalnej nie niszcząc jej. Doklejone rzęsy są odporne na mycie i bez żadnych problemów można je malować i zmywać. Zabieg trwałej ondulacji rzęs nie wpływa w jakikolwiek sposób na cykl życiowy rzęsy. Można korzystać z kąpieli w morzu, jeziorze lub basenie oraz sauny.

Metoda 1:1 polega na przyklejeniu do każdej rzęsy dodatkowej, metoda 2:1 to przyklejenie do jednej rzęsy naturalnej dwóch dodatkowych, natomiast 3D oraz Russian Style to optymalne wypełnienie w celu uzyskania jak największej gęstości przy zachowaniu umiaru w obciążeniu rzęsy własnej.

Semipermanentne przedłużanie rzęs górnych metodą 1x1

Ta metoda, to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, włosek po włosku do Twoich rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Trwałość zabiegu jest to tyle, ile trwa cykl życia naturalnej ludzkiej rzęsy.

Polecane i niezbędne dla idealnego wyglądu Twoich nowych rzęs są tak zwane dopełnienia, ponieważ niektóre naturalne rzęsy zakończą swój cykl życia i wypadną razem z przedłużonymi rzęsami. Nigdy nie wiadomo w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku) i w związku z tym zabieg dopełnienia rzęs zaleca się wykonywać w przypadku zbytniego rozrzedzenia rzęs . Można stosować dowolne preparaty do demakijażu oczu,

Należy zmywać makijaż oka delikatnymi ruchami, bez tarcia ( to również zasada profilaktyki przeciwzmarszczkowej okolic oka) i raczej nie stosować wacików kosmetycznych, tylko zastąpić je kosmetycznymi gąbeczkami.

Nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs, dlatego makijaż jest bardzo łatwy do usunięcia. Nie ma przeciwwskazań do stosowania tuszu. Rzęsy trwale przedłużone proponowaną przez nas metodą wyglądają tak efektownie, że nie potrzebują dodatkowej oprawy. Jeśli jednak któraś z Pań zdecyduje się nałożyć tusz to nie powinien być to tusz wodoodporny tylko klasyczny.

Rzęsy występują w wielu długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia, dzięki czemu przed zabiegiem mogą Panie ustalić jakiego efektu oczekują
Pływanie czy korzystanie z sauny nie ma żadnego wpływu na długość noszenia rzęs. Również przebywanie w gorącym i wilgotnym klimacie nie szkodzi naszym nowym rzęsom.
Klej stosowany do zabiegu jest testowany farmaceutycznie, odporny na działanie wody, wysokich i niskich temperatur oraz kosmetyków. Bez obaw śpimy, budzimy się i chodzimy z zachwycającymi rzęsami 24 godziny na dobę przez okres kilku miesięcy (uczęszczając na zabieg dopełniania w zależności od potrzeb).
Składniki i preparaty stosowane do zabiegu to produkty najnowszej generacji i najbezpieczniejsze, testowane farmaceutycznie, przez co są całkowicie bezpieczne dla oka i okolicy oka. Osoby noszące szkła kontaktowe mogą bez obaw poddać się zabiegowi.

W dowolnym momencie można usunąć wszystkie rzęsy bez szkody dla naszych naturalnych rzęs. Służy do tego specjalny, łagodny dla oka preparat usuwający doklejone rzęsy.

Galeria zdjęć